صفحه اصلی در مورد مدوفیل

در مورد مدوفیل

در اول ابان ماه ۱۳۹۵ ،سه دانشجوی رشته علوم ازمایشگاه  با هم جمع شدند و سایتی علمی – خبری بنام مدوفیل ( بمعنی دوستدار علم پزشکی ) را راه اندازی کردند .

ایده اصلی توسط مهرداد رستمی ، از نویسندگان اصلی این سایت ، داده شد و مورد استقبال آرین امین زاده و رضا جغر پور

( نویسندگان اصلی دیگر ) قرار گرفت و با تلاش بالای اعضا سایت ایجاد و راه اندازی شد.

سایت در ابتدا قرار بود فقط بصورت سایتی علمی در بردارنده مقالات مختلف و مطالب علمی با ارزش باشد ولی بعد ها کمی تغییر درقالب کلی آن ایجاد شد و بخش خبری نیز به آن افزوده شد

این سایت موضات مختلفی از علوم از جمله بیوتکنولوژی ، ژنتیک ، ایمونولوژی بیوشیمی و..و حتی تکنولوژی روز مرتبط با علوم زیستی را شامل میشود .

در ایران فقدان سایت خبری علمی که آخرین اخبار روز علم پزشکی را برای مردم فراهم کند حس میشود . بنابراین سایت مدوفیل به منظور افزایش اگاهی مردم از مسائل مربوط به حوزه پزشکی و اطلاع افراد متخصص از اخرین اخبار روز مرتبط با پزشکی که کمک زیادی به به روز شدن سیستم پزشکی کشور میکند راه اندازی شد . همچنین برای کمک به محققان بخش بانک مقالاتی دارد که مجب سهولت در کار محققان عزیز کشورمان خواهد شد . این سایت میتواند منبعی قابل اعتماد و معتبر برای دانشجویان عزیز نیز باشد چون متاسفانه اکثر سایت های ایرانی از نظر علمی فاقد ارزش کافی هستند یا به روز نیستند.

زبان این سایت بسیار ساده و روان است تا تمام افراد ، چه کسانی که اطلاعات پایینی از پزشکی دراند و چه کسانی که دارای تحصیلات بالا در این رشته هستند بتوانند به سهولت از سایت بهره ببرند . در این سایت تمام مطالب بغیر برخی از مقالات تماما ترجمه فارسی هستندتا افرادی با زبان انگلیسی نا اشنا هستند یا وقت کافی برای ترجمه ندارند بتوانند از سایت ما استفاده کنند

در پایان مفتخریم که توانسته ایم سایتی علمی بمنظور کمک ( در حد توان خودمان ) به  پیشبرد علمی بکنیم و بتوانیم مردم عزیزمان را اگاه تر بکنیم .