ششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری (INOTEX2017) به همت پارک فناوری پردیس و با پشتیبانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از دوم الی پنجم خردادماه جاری با هدف تعریف همکاری‌های بین‌المللی فناوری ‌و ارتقای توان فناورانه شرکت‌های ایرانی و با حضور جمعی از صاحبان فناوری، صنعتگران، دانشمندان و بازرگانان داخلی و خارجی دایر خواهد بود.
نمایشگاه اینوتکس (INOTEX) در واقع تبادل فناوری و سرمایه گذاری است و در طول برگزاری آن ابزارهای مختلفی برای مذاکره و همکاری بین شرکتهای داخلی و خارجی به کار گرفته می شود.
بر این اساس، فن بازار ملی ایران یکی از نقش های پررنگ در جریان برگزاری رویدادهای داخلی نمایشگاه را عهده دار است، به طوریکه در نمایشگاه اینوتکس امسال در یک پاویون ۴۵ اختراع منتخب آماده واگذاری به سرمایه گذاران عرضه خواهد شد و در رویدادی دیگر نیز ۱۵ دانش فنی ارائه شده از سوی مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی به صنعتگران ارائه خواهد شد.

 

 

همچنین یک فستیوال در حوزه تجهیزات پزشکی و رویداد استارتاپ دمو در حوزه استارت آپ ها در جریان نمایشگاه اینوتکس برگزار می شود که فستیوال تخصصی نوآوری‌های صنعت تجهیزات پزشکی روز چهارشنبه ۳ خرداد ساعت ۱۳:۳۰ با ارائه ۸ اختراع برتر تجهیزات پزشکی و فستیوال عرضه استارتاپ های ایرانی به سرمایه گذاران نیز روز پنجشنبه ۴خرداد ساعت ۱۱ در محل سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار می شود.
سال گذشته نیز پنجمین نمایشگاه نمایشگاه بین المللی فناوری و نوآوری(INOTEX 2016) برگزار شد که برگزاری سه نشست تخصصی در حوزه های آی تی، تجهیزات پزشکی و نفت و گاز و انرژی با ارائه فناوری بیش از ۴۰شرکت داخلی و خارجی از جمله مهمترین دستاوردهای آن بود.
ضمن اینکه در نهایت با برگزاری ۱۵۰ جلسه مذاکره بین شرکتها، ۶۶ تفاهم نامه همکاری میان شرکت ها منعقد شد که تاکنون ۸ قرارداد با ارزش حدودی ۲۳ میلیون دلار به امضا رسیده است.

 

منبع : ایرنا

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط آرین امین زاده
بارگذاری در فناوری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

تایید دارویی که احتمال عود سرطان سینه را کاهش می‌دهد

به گزارش مدیکال ساینس، این دارو معمولا برای درمان مراحل اولیه سرطان سینه HER2 مثبت مورد اس…