از مدت‌ها پیش اخبار و شایعه‌های مختلفی در مورد نسخه بعدی بازی Call of Duty منتشر می‌شود و حال اکتیویژن، ناشر بازی، رسما این اثر را با نام Call of Duty: WWII معرفی کرد. بر این اساس شایعه‌های منتشر شده مبنی بر جریان داشتن بازی در زمان جنگ جهانی دوم همگی صحت داشتند و نسخه بعدی Call of Duty، در دوران جنگ جهانی دوم جریان خواهد داشت.

بازی Call of Duty: WWII توسط استودیو اسلج‌همر ساخته می‌شود که پیش از این نسخه Advanced Warfare از این سری را ساخته و در توسعه نسخه Modern Warfare 3 نیز به استودیو اینفینیتی وارد کمک کرده بود.

اکتیویژن پیش از این تایید کرده بود که نسخه جدید سری Call of Duty قرار است بازگشتی بر ریشه‌های این مجموعه باشد. قطعا طرفداران قدیمی این مجموعه از اینکه می‌توانند امسال نسخه‌ای از این بازی را که در جنگ جهانی دوم جریان تجربه کنند، خوشحال خواهند بود.

اکتیویژن فعلا به جز تایید رسمی بازی، اطلاعات بیش‌تری از آن منتشر نکرده است. با این حال این کمپانی قرار است در تاریخ ۶ اردیبهشت (۲۶ آوریل) در جریان یک لایو استریم به صورت کامل از این بازی رونمایی کنند. این لایو استریم ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران پخش خواهد شد.

در جدیدترین اخبار بازی، پس از تایید ساخت نسخه‌ی جدیدی از سری Call of Duty به نام بازی Call of Duty: WWII که در جنگ جهانی دوم جریان دارد، اولین تصاویر غیر رسمی از آن منتشر شدند. این تصاویر که کیفیت پایینی نیز دارند، پیش از نمایش رسمی تریلر معرفی بازی و هرگونه اطلاعات در مورد آن، از وب‌سایت Call of Duty به بیرون درز کردند که به احتمال قوی بخش‌هایی از بازی را نشان می‌دهند. این تصاویر در بخش ورود به حساب کاربری (Login) مربوط به سری Call of Duty قرار داشتند که می‌توانید آنها را در زیر مشاهده کنید:

بازی Call of Duty: WWII

بازی Call of Duty: WWII

بازی Call of Duty: WWII

این تصاویر به غیر از این‌که دوره‌ی زمانی بازی در جنگ جهانی دوم را تایید می‌کنند، مورد خاصی دیده نمی‌شود. علاوه بر این تصاویر، عکس روی کاور بازی نیز منتشر شده که تصویر همان سربازی را نشان می‌دهد که در یکی از تصاویر بالا نیز قابل مشاهده است:

بازی Call of Duty: WWII

در حال حاضر مشخص نیست که این تصویر نهایی روی کاور بازی باشد یا خیر. اما وب‌سایت آمازون این تصویر را به عنوان جلد بازی قرار داده است.

پس روز چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰ همراه مدوفیل باشید تا با Call of Duty جدید که در جنگ جهانی دوم جریان دارد، بیش‌تر آشنا شویم.

 

 

با مدوفیل به روز باشید!

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط مهدی قادرزاده
بارگذاری در فناوری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

کالبد شکافی دسته های مختلف بازی! (اینفوگرافی)

  با مدوفیل به روز باشید! …